Předčasná ejakulace - buďte otevření a vyřešíte problém

Jul 17, 2017     Home views (3504)
Téměř u každého třetího muže je sexuální poměr kratší, než by chtěly obě strany. Následuje impotence, opuštění, nepříjemné vzpomínky na okamžiky, které obvykle dávají hodně radosti. Příliš rychlá ejakulace, vedle problémů s dosažením erekce je nejčastější sexuální poruchou u mužů.

Read more

Předehra

Jul 17, 2017     Home views (626)
Ženy a muži se liší od sebe navzájem. Opakovat otřepanou pravdu do nekonečna, je vhodné právě v tak delikátní záležitosti, kterou je předehra. Někteří věří, že to není absolutně nutné, ostatní mají obavu ze sníženi počtu podnětů, které by mohly vést k potenciálnímu styku s partnerkou. Každý má jiné názory, a to není špatné, ale budete muset hádat, jak poznat správnou argumentaci, na druhou stranu osobní zkušenost z oběma případy je nejlepší.

Read more

Sex po telefonu ? Hračičky doporučeny!

Jul 17, 2017     Home views (780)
V našem reálném životě, kdy partneři ne vždy mohou mít dostatek času se potkat osobně, dává ex po telefonu možnost intimního zblžení. Je také ideálním způsobem pro ty, kteří i přez zájem o sblížení nejsou ještě připraveni na kontakt v reálném světě. Způsob sexu na dálku zajišťuje nejvyšší možnou formu soukromí, zachovávající při tom celou škálu vzruchů. Sex je dodatečně možno zpříjemnit výrobky ovládanými na dálku, nebo erotickými převleky.

Read more

Zpevněte erekci cvičením mužských svalů.

Jul 17, 2017     Home views (452)
Muži mají rovněž svaly, které známe u žen jako svaly panevního dna. Posilování mužského svalu, dovoluje zesilovat erekci, kontrolovat výron semene a tudíž zintenzivni orgazmus. Poradíme jak tyto mužské svaly posílit.

Read more

FAQ - NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jul 17, 2017     Home views (407)
FAQ - NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Read more

Co by měl každý muž vědět, co nedělat v posteli

Jul 17, 2017     Home views (468)
V momentě kdy máš sex, jsi sexuálně aktivní, chceš být nejlepší, abys dlouho vydržel a nedosáhl předčasně zlomu než uspokojíš partnerku. Bohužel někteří chlapci dělají chyby, aniž by si to uvědomili. Pokud se chcete dovědět pravdu, je nejjednodušší se zeptat své partnerky na její názor, ale nenechte se oklamat, většinou nebývají přimné a neříkají pravdu. Proto jen pro vás teď zveřejňuji hanebný seznam bludů, co chlapi dělají v posteli.

Read more

Showing 1 to 6 of 7 (1 Pages)

Say Yes nabízí erekční kroužky, vibrátory, návleky na penisy a skleněná dilda