Předehra
Jul 17, 2017 Home
Předehra

Ženy a muži se liší od sebe navzájem. Opakovat otřepanou pravdu do nekonečna, je vhodné právě v tak delikátní záležitosti, kterou je předehra. Někteří věří, že to není absolutně nutné, ostatní mají obavu ze sníženi počtu podnětů, které by mohly vést k potenciálnímu styku s partnerkou. Každý má jiné názory, a to není špatné, ale budete muset hádat, jak poznat správnou argumentaci, na druhou stranu osobní zkušenost z oběma případy je nejlepší.

Pravdou je, že obě pohlaví potřebují předehru! Jediný rozdíl je v délce, jiný čas potřebuje žena a muž zase jiný... Předehra je série činností (rozuměj hmatů a dotyků), potřebných k osahání prostředí neboli k dosažení cíle! Fiziologicky u muže znamená předehra spojená s dotykem plné vzrušení, u ženy je to plné zvlhnutí pochvy. Bez obou těchto stimulů předehry nebude žáden úspěch stoprocentní!

Muži od přírody potřebují málo – v drtivé většině situací vystačí nahota. Množství stimulujících podnětů sníma oko. Pohled na tělo, spojené s doteky a laskáním je vzrušuje, podněcuje! Pokud Tvuj partner nevěří v kouzelnou moc předehry, musíš ho svést, provokovat! Zkus erotické prádlo nebo dráždivým masérem hlaď úd. Provokuj ho tak,aby se chtěl přitisknout. Chtěj spolupráci, protože předehra nemá smysl, když není prováděna oběmi stranami. Chtěj se na chvíli zbavit svých starostí. Pomůže Ti k tomu erotické prádlo, v tom budeš vypadat skvěle!

V posteli spěch nemá co dělat, začni od začátku, pomalu a trpělivě, dojdi k bodu G. Pokud Tě neinspiruje předehra, mysli alespoň na druhou polovičku, které by taky mělo být příjemně v čase aktu a určitě se odvděčí! Zkus malý vibrátor nebo masér bodu G.

Žádný poradce nezastoupí rozhovor s partnerem, především druhý z partnerů by měl být zdrojem informací pro toto téma. Poslouchejte se vzájemně, mluvte o tom,co máte rádí, co vám dělá potěšení. Neupřednostňujte své zájmy, nad zájmy partnera.

Jestli Ti chybí inspirace, tak dobrým nápadem je předehra,  masáž provedená masérem klitorisu, vibrátorem, dotykem, líbáním.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Say Yes nabízí erekční kroužky, vibrátory, návleky na penisy a skleněná dilda