Předčasná ejakulace - buďte otevření a vyřešíte problém
Jul 17, 2017 Home
Předčasná ejakulace - buďte otevření a vyřešíte problém

Téměř u každého třetího muže je sexuální poměr kratší, než by chtěly obě strany. Následuje impotence, opuštění, nepříjemné vzpomínky na okamžiky, které obvykle dávají hodně radosti. Příliš rychlá ejakulace, vedle problémů s dosažením erekce je nejčastější sexuální poruchou u mužů. O předčasné ejakulace můžeme mluvit tehdy, když ji člověk není schopen zastavit dříve, než pocítí vyvrcholení oba partneři. V tomto případě je obtížné uvést velikost jevu, u mužů je to tak ostudné, že často skrývají své problémy. Proto jsou všechny údaje pouhými odhady vědců urologie a fyziologie mužské erekce. Běžně se uvádí mýtus, že se tento problém týká pouze mladých lidí, méně zkušené populace. Bohužel, údaje ukazují, že se jedná o problém také zralých mužů. Ve zralém věku je předčasná ejakulace často kvůli zdravotním problémům (např. hypertenze, diabetes, onemocnění prostaty), ale také příliš časté masturbaci, příliš dlouhá sexuální abstinence, případně častá změna partnerů. Dále ji ovlivňuje přepracování a monotónní život negativně ovlivňující křehkou kouli jako erektilní fyziologii. Na rozdíl od fyzikálních faktorů, jsou mimo jiné, muži vystaveni psychickým podnětům. Pro muže je sexualita velmi důležitou součástí života. Stres, hádky, nepříjemné poznámky, mohou také způsobit dřívější problémy ve vztahu, mohou nastat zhoršené problémy s erekcí a ejakulací.

 

Na internetu najdete množství podivných řešení. Alkohol je široce diskutován. Konzumace alkoholu před stykem způsobuje ředění krve, které do jisté míry ovlivňuje délku erekce a následnou ejakulaci. Problém s tímto „způsobem“ je takový, že je obtížné vypít dokonalé množství alkoholu pro dosažení požadovaných výsledků. Pseudo rádci také zmiňují častý pohlavní styk, masturbaci nebo častou pozici remíza. Řešení je zřejmé, ale které si vybere člověk s problematikou sexuálního ponížení? Farmacie se zaměřuje především na problémy s erektilní dysfunkcí než s rychlým počátkem ejakulace. Proto je marné hledat v lékárnách, čím tento problém vyřešit. Jediným zdravotně nezávadným řešením jsou mechanické prostředky oddálení ejakulace:

 

  • Erekční kroužek - vyrobený ze silikonu. Posiluje erekci a prodlužuje trvání prostřednictvím kruhového tvaru výrobku, který se navléká na penis, těsně nad kořen. Tímto snižuje průtok krve do penisu. Prodlouží erekci až o 20 minut. Muž, který začíná toto dobrodružství s tímto typem erotických pomůcek, by měl začít od erekčního kroužku z měkkého silikonu. Takto nasbírá zkušenosti s tímto typem výrobku. Doplňující prvek k posílení zážitků obou partnerů je vibrace. Díky tomu nejen cítí dopady mužské erekce prsten ženy, ale také proto, že vibrace se nachází ve výšce klitorisu partnerky.Pierścienie erekcyjne – niewielki gadżet erotyczny wykonany z różnej twardości silikonu. Wzmacniający erekcje i przedłuż jej trwanie poprzez Przedmiot w kształcie ringu należy nałożyć na penisa tuż przy jego trzonka co wydłuża stosunek nawet do 20 minut dzięki ograniczeniu przepływu krwi w penisie. Mężczyźni zaczynający swoją przygodę z tego typu gadżetami erotycznymi powinni rozpocząć od pierścieni erekcyjnych wykonanych z miękkiego silikonu. W miarę nabywania doświadczenia z tego typu przedmiotem należy iść w stronę twardszych rozwiązań. Dodatkowym elementem wzmacniającym doznania obojga partnerów jest wibracja. Dzięki niej nie tylko mężczyzna odczuwa skutki stosowania pierścienia erekcyjnego ale również kobieta ponieważ wibracja umieszczona jest na wysokości łechtaczki partnerki.

  • Návlek na penis - vyrobený z měkkého a pružného silikonu. Tento výrobek je základem řešení většiny mužských komplexů. Snadná obsluha i pro začátečníky. Návlek se aplikuje na celou délku penisu, tím dodává objem a velikost penisu a textura povrchu je obohacena malými výčnělky, které zvýrazní pocity partnera. Návlek na penis může být obohacen o vibrační prvek. Výhodou použití tohoto výrobku může být také prodloužení doby trvání pohlavního styku u mužů, kteří si stěžují na zhoršenou erekci nebo předčasnou ejakulaci. Návleky mají nespornou výhodu proti kondomu, prodlužují styk a nemají aplikované mazivo lidokainu, které občas způsobuje nepříjemný pocit otupělosti.

  • Masér prostaty - vibrační masážní stroj prostaty. Masírovaná prostata tímto výrobkem má jasný vliv na předčasnou ejakulaci, ale i rychlost reakce erekce, zvýšení činnosti žláz s vnitřní sekrecí a posiluje potěšení vyplývající ze sexuálního aktu. Prováděným cvičením pomocí maséra prostaty zlepšuje stimulaci, upravuje pravidelný pohyb masírováním prostaty, výrazně zlepšuje výkon muže.

  • Existuje mnoho řešení tohoto problému, musíte zůstat otevření všemu!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Say Yes nabízí erekční kroužky, vibrátory, návleky na penisy a skleněná dilda