Sex po telefonu ? Hračičky doporučeny!
Jul 17, 2017 Home
Sex po telefonu ? Hračičky doporučeny!

V našem reálném životě, kdy partneři ne vždy mohou mít dostatek času se potkat osobně, dává ex po telefonu možnost intimního zblžení. Je také ideálním způsobem pro ty, kteří i přez zájem o sblížení nejsou ještě připraveni na kontakt v reálném světě. Způsob sexu na dálku zajišťuje nejvyšší možnou formu soukromí, zachovávající při tom celou škálu vzruchů. Sex je dodatečně možno zpříjemnit výrobky ovládanými na dálku, nebo erotickými převleky.

Zajisti si pohodu, aby Tě nic nerušilo. Nic nedokáže vyrušit více než pes za dveřmi nebo vědomí, že někdo může neočekávaně vstoupit.

Natvrdo! Používej slova, která se Ti derou na mysl, netyď se říci to, co bys osobně nikdy neřekl. Vyzkoušej si jaké to je být pornohvězda.

Popusť otěže fantazii, přehraj si roli z erotického filmu, buď jeptiškou, sestřičkou, ošetřovatelkou, nebo lékařem. Říkej vše po čem toužíš, aby se partner také vcítil do role.

Pozvi další ke společné erotické zábavě. Posluchač Vašich rozhovorů může dosáhnout vrcholu jen posloucháním toho o čem si povídáte. Virtuální trojka je také velmi vzrušující..

Měj připraveno několik erotických hraček, říkej partnerovi, co přesně s nimi děláš, nebo popros partnera. aby Tě vedl a říkal co s nimi máš dělat.

Pamatuj na hlasité projevy. Sex po telefonu to jsou hlavne sluchové vjemy, proto vzdychy výkřiky nebo i hlasité projevy jsou tím hlavním vzrušením o které Ti jde. Pusť uzdu své fantazii.

cież o prawdziwy pełen wrażeń sex, puść wodze fantazji.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Say Yes nabízí erekční kroužky, vibrátory, návleky na penisy a skleněná dilda